Målaren av Lennart Jirlow

Målaren av Lennart Jirlow
Målaren av Lennart Jirlow
Målaren av Lennart Jirlow
Målaren av Lennart Jirlow
Målaren av Lennart Jirlow
Målaren av Lennart Jirlow

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Målaren", signerad L. Jirlow, 82/225, färglitografi, 96x73 cm

131267

2012-04-25