Bruno Karlsson olja

Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja
Bruno Karlsson olja

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARLSSON, Bruno (född 1927): "Yttersta Tvärgränd - Stockholm", signerad och daterad Bruno Karlsson, -71, olja på duk, 59x83 cm

131293

2012-04-25