Axel Herman Hägg etsningar Upsala

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄGG, Axel Herrman (1835-1921):(2) "En framtidsbild - motiv från Upsala", "Koromgången i Upsala domkyrka", etsningar, signerade i trycket, 60x38 cm vardera

131327

2012-04-25