Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÄGG, Axel Herrman (1835-1921):(2) "En framtidsbild - motiv från Upsala", "Koromgången i Upsala domkyrka", etsningar, signerade i trycket, 60x38 cm vardera
131327
2012-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här