Skål på fot silver

Skål på  fot silver
Skål på  fot silver
Skål på  fot silver
Skål på  fot silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅL på fot, silver, importstämplar, med glasskål, höjd 33 cm, silvervikt ca 760 g

Smärre nagg

131372

2012-04-25