Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅL på fot, silver, importstämplar, med glasskål, höjd 33 cm, silvervikt ca 760 g
Smärre nagg
131372
2012-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här