Signe Barth oljemålning
2012-04-26
131391
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BARTH, Signe (Uddevalla 1895-1982): Sommarhatt, signerad och daterad Signe Barth -69, olja på duk på pannå, 45x40 cm