Tore Wideryd oljemålning
Valmis
2012-04-26
131426
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
WIDERYD, Tore (1908-1992): Mexikanaren, signerad T Wideryd -53, olja på duk, 38x27 cm