4 st Tekno fordon

4 st Tekno fordon
4 st Tekno fordon

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TEKNO MODELLFORDON, 4 st, 1950-70-tal, tankbil Koppartrans 434, 2 st fordonstransporter 861 med grävmaskiner 098, lastbil 451

Smärre slitage

131427

2012-05-12