Figurscener Kina

Figurscener Kina
Figurscener Kina

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, figurscener, 4 st, akvarell på rispapper, diameter 18,5 cm

Skador

131436

2012-04-26