Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-04-26
131440
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Fönster mot Skeppsholmen, signerad R. Ljunggren, färglitografi, numrerad 142/310, 56x46 cm