Saltströare tesil äggkopp silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PRISPOKALER, 9 st., SERVIETTRINGAR, 6 st., SALTSTÖARE, ÄGGKOPP, FAT, 2 st., PARFYMFLAKONG, TESIL, mm, silver, bl a finska stämplar

Skador, gravyrer

131447

2012-04-27