Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PRISPOKALER, 9 st., SERVIETTRINGAR, 6 st., SALTSTÖARE, ÄGGKOPP, FAT, 2 st., PARFYMFLAKONG, TESIL, mm, silver, bl a finska stämplar
Skador, gravyrer
131447
2012-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här