Madame de Sévigné 1700-tal

Madame de Sévigné 1700-tal
Madame de Sévigné 1700-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANSK LITTERATUR (8), Bl.a. Madame de Sevigne, 1700-tal, samtida skinnband, gulddekorerade ryggar

Nötta band, smärre skador, stämplar

131459

2012-04-26