Ernst Billgren litografi

Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi
Ernst Billgren litografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BILLGREN, Ernst (född 1957): ur Vårt land, signerad och numrerad Ernst Billgren 44/170, färglitografi, 75,5 x 79 cm, Tryckt av Pierre Chavé, Vence, editerad av Hedenius Konsthandel, Stockholm, 2004

131483

2012-04-26