Lena Linderholm akvarell

Lena Linderholm akvarell
Lena Linderholm akvarell
Lena Linderholm akvarell
Lena Linderholm akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LINDERHOLM, Lena (född 1947): Fruktstilleben, signerad Lena Linderholm, akvarell, 56x76 cm

131494

2012-04-27