Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAHL, Peter (f. 1934): Dans, färglitografi, signerad Peter Dahl, daterad i plåten 1984, ep, färglitografi, 30x43 cm

131509

2012-04-27