Nils Möllerberg brons

Nils Möllerberg brons
Nils Möllerberg brons
Nils Möllerberg brons
Nils Möllerberg brons
Nils Möllerberg brons
Nils Möllerberg brons

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MÖLLERBERG, Nils (1892-1954): Judith och Holofernes huvud, signerad och daterad N Möllenberg Paris 1925, brons, gjutarstämpel A pettersson, höjd 45 cm.

131524

2012-04-30