Oljemålning signerad Barny
2012-04-27
131530
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad L Barny, Lanndskap med får, olja på duk, 40x61 cm