Stellan Mörner litografi

Stellan Mörner litografi
Stellan Mörner litografi
Stellan Mörner litografi
Stellan Mörner litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

MÖRNER, Stellan (1896-1979): Komposition, signerad Stellan Mörner PT, litografi, 46x36 cm

131532

2012-04-27