Stellan Mörner litografi
2012-04-27
131532
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MÖRNER, Stellan (1896-1979): Komposition, signerad Stellan Mörner PT, litografi, 46x36 cm