Algot Ringström oljemålning

Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning
Algot Ringström oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RINGSTRÖM, Algot (1876-1956): Solbelyst vinterlandskap, signerad och daterad Algot V Ringström 1931, olja på duk, 65x93 cm

131535

2012-04-27