Dali litografi

Dali litografi
Dali litografi
Dali litografi
Dali litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Ur Divine Comedy, signerad Dali med röd penna, épreuve d´artiste, litografi, ca 29x20 cm

131540

2012-04-27