Anders Montan smedjan

Anders Montan smedjan
Anders Montan smedjan
Anders Montan smedjan
Anders Montan smedjan
Anders Montan smedjan
Anders Montan smedjan

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MONTAN, Anders (1845-1917): Smedjan, signerad A. Montan 1910, olja på pannå, 27x21 cm

Repor

131545

2012-04-27