Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SPARRE, Louis (1863-1964): Vy mot Riddarholmen, otydlig signatur samt eftersignerad med dedikation "Till vännen Karl Örbo L.Sparre", olja på pannå, 15x21,5 cm

131587

2012-04-27