Hildegard Thorell oljemålning

Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

THORELL, Hildegard (1850-1930): Holländsk modell, signerad och daterad Hildegard Thorell Volendam 1899, olja på duk, 65x55 cm

Duklagning

131591

2012-04-27