Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THORELL, Hildegard (1850-1930): Holländsk modell, signerad och daterad Hildegard Thorell Volendam 1899, olja på duk, 65x55 cm
Duklagning
131591
2012-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här