Jean Loiret oljemålning

Jean Loiret oljemålning
Jean Loiret oljemålning
Jean Loiret oljemålning
Jean Loiret oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOIRET, Jean (1909): Motiv från Montmartre, signerad, olja på pannå, 26x33 cm

Smärre krackelyr

131603

2012-04-28