Osvald Rasmussen oljemålning

Osvald Rasmussen oljemålning
Osvald Rasmussen oljemålning
Osvald Rasmussen oljemålning
Osvald Rasmussen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

RASMUSSEN, Osvald (1933): Interiör, signerad osv Rasmusen, olja på duk, 40x50 cm

131605

2012-04-28