John Ivar Berg oljemålning
2012-04-27
131614
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Sydländskt landskap, signerad John I Berg, olja på duk, 44x52 cm