Patrik Reuterswärd olja
2012-04-28
131624
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Patrik (1886-1971): "På fältet", signerad P. Reuterswärd, olja på duk, 65x81 cm