Beridna högvakten färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ADAMSSON, Bo Åke (född 1941): Beridna högvakten, signerad, färglitografi, 46x62 cm

131630

2012-04-28