Marja Halonen olja

Marja Halonen olja
Marja Halonen olja
Marja Halonen olja
Marja Halonen olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALONEN, Marja (1904-1986): Insjölandskap, signerad och daterad Marja Halonen 51, olja på pannå, 51x33 cm

131691

2012-04-28