Aron Gerle olja

Aron Gerle olja
Aron Gerle olja
Aron Gerle olja
Aron Gerle olja

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERLE, Aron (1860-1930): "Vinterlandskap", signerad Aron Gerle, olja på pannå, 53x59 cm

131692

2012-04-28