Arthur Heickell olja

Arthur Heickell olja
Arthur Heickell olja
Arthur Heickell olja
Arthur Heickell olja

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEICKELL, Arthur (1873-1958): Bergslandskap, signerad E. Johansson, olja på duk, 60x98 cm

131694

2012-04-28