Ingrid Edenberg oljemålning

Ingrid Edenberg oljemålning
Ingrid Edenberg oljemålning
Ingrid Edenberg oljemålning
Ingrid Edenberg oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDENBERG, Ingrid (1914-1999): "Vaktparaden", signerad Ingrid Edenberg, olja på duk, 60x50 cm

131717

2012-04-28