Wilhelm Bjerke Petersen oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BJERKE PETERSEN, Vilhelm (Danmark 1909-1957): Komposition, olja på duk, signerad v.b.p.49, 32x39 cm

131743

2012-04-28