Teglas sked skål förgyllt silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEGLAS med tillhörande sked och skål, förgyllt silver, emalj, sovjetstämplar, höjd 8 cm

Glas saknas

131758

2012-04-30