J Thors olja

J Thors olja
J Thors olja
J Thors olja
J Thors olja
J Thors olja
J Thors olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THORS, J (England 1800-tal): Landskapsmotiv, signerad J. Thors, olja på duk, 38x33 cm

131759

2012-04-28