Tekoppar förgyllt silver

Tekoppar förgyllt silver
Tekoppar förgyllt silver
Tekoppar förgyllt silver
Tekoppar förgyllt silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKOPPAR, 2 st, förgyllt silver, emalj, sovjetstämplar

131760

2012-04-30