Spegel Johan Petter Holmberg

Spegel Johan Petter Holmberg
Spegel Johan Petter Holmberg
Spegel Johan Petter Holmberg
Spegel Johan Petter Holmberg

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, svensk empire, stockholmsarbete, Stockholms hallstämpel 1834, signerad IPH (Johan Petter Holmberg 1779-1831), delvis förgylld, 88x48 cm

Skador

131787

2012-04-30