Bålskål i porslin Kina

Bålskål i porslin Kina
Bålskål i porslin Kina
Bålskål i porslin Kina
Bålskål i porslin Kina
Bålskål i porslin Kina
Bålskål i porslin Kina

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd 12, diameter 30 cm

Lagning, botten med nötningar

131792

2012-04-29