Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANDFAT, kantonporslin, Kina, dekor i famille rosefärger av reserver med palatsscenerier, höjd 11,5, diameter 39,5 cm
Lagningar, skador, nötningar
131796
2012-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här