Ardy Strüver färglitografi

Ardy Strüver färglitografi
Ardy Strüver färglitografi
Ardy Strüver färglitografi
Ardy Strüver färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRÜWER, Ardy (född 1939): "Rêve d´artiste", signerad och daterad Ardy Strüwer 1970, ea, färglitografi, 40x56 cm

Med dedikation

131804

2012-04-30