Barton Lidice Benes objekt/collage

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BENES, Barton Lidice (född 1942): "Archaeological Museum", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1982, objekt/ collage, bladstorlek 74x55 cm

131823

2012-04-30