Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENES, Barton Lidice (född 1942): "Archaeological Museum", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1982, objekt/ collage, bladstorlek 74x55 cm
131823
2012-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här