Bent Holstein olja

Bent Holstein olja
Bent Holstein olja

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HOLSTEIN, Bent (Danmark född 1942): "Rosa trappe, Nice", signerad och daterad a tergo B. Holstein 1984, olja på duk, 114x146 cm

131837

2012-05-05