Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASILENKO, Alexander (född 1965): "Red torso", signerad Vasilenko, 106/240, litografi, 75x52 cm
131857
2012-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här