Alexander Vasilenko litografi

Alexander Vasilenko litografi
Alexander Vasilenko litografi
Alexander Vasilenko litografi
Alexander Vasilenko litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASILENKO, Alexander (född 1965): "Red torso", signerad Vasilenko, 106/240, litografi, 75x52 cm

131857

2012-04-29