Philip Allen oljemålning
2012-04-29
131861
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ALLEN, Philip (samtida):"Mars and Venus", signerad a tergo, olja på duk, 195x168 cm
Duklagning