Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): "Bokbugg", signerad Peter Dahl, 350/375, färglitografi, 62x52 cm

131863

2012-04-29