Fruls Tilpo olja

Fruls Tilpo olja
Fruls Tilpo olja
Fruls Tilpo olja
Fruls Tilpo olja

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TILPO, Fruls (född 1960): Komposition, signerad Tilpo, 1992, olja på duk, oramad, 42x67 cm

131888

2012-04-29