Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Outwardbound, signerad H. Walsham 1896, akvarell, 63x26 cm

131911

2012-04-29