Gustaviansk stilbyrå

Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå
Gustaviansk stilbyrå

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd 75, 88x47 cm

Slitage och fanerskador

131941

2012-04-29