Affisch 1970 Ericsson von Holten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCH, Surrealism?, för Surrealistutställningen i Sverige 1970 av Erling Ericsson och Ragnar von Holten, relief, 96x68 cm, uppklistrad

Repor, skador

131997

2012-05-01