Pietro Della Santa oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DELLA SANTA, Pietro (samtida): Hamnmotiv, signerad P. Dalla Santa, olja på pannå, 20x16 cm

132001

2012-05-01