Hjalmar Trafvenfeldt oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRAFVENFELDT, Hjalmar (1851-1937): Sädesfält, signerad Hj Trafvenfelt 1908, olja på duk, 48x65 cm

132004

2012-05-01